natankujte vitamíny!

gastronomie

Džus. Káva. Čaj. Společně.

StockFood_00921317_XXL2.jpg

Džus.

Pro tankování vitamínů v gastronomii máme v nabídce širokou paletu možností - od designových karaf a džbánů, přes snídaňové zásobníky a vířiče až po plně automatické postmixové systémy. Lahodné přírodní 100% džusy, čerstvé mošty a nektary, které potěší opravdu každého!

fahmi-fakhrudin-nzyzAUsbV0M-unsplash.jpg

Káva.

Pražená zrnková káva z rodinné pražírny Amigos ze severoitalského Terstu nebo rychlé tekuté kávové extrakty Aromat z německého Hamburgu? Obojí má v gastronomii své místo a rádi Vám nabídneme to pravé řešení. Samozřejmě s kompletním profi vybavením.

vivek-kumar-JS_ohjocm00-unsplash.jpg

Čaj.

Lidé po celém světě pijí čaj již několik tisíciletí. Přinášíme na Váš stůl jednu z nejstarších anglických značek čaje - anglický Tetley s tradicí již od roku 1837. Mezi námi dodávané doplňky patří oceňované samovary na horkou vodu, dubové stojany i originální dřevěné kazety Tetley.

kisspng-vector-graphics-computer-icons-portable-network-gr-5cadd

Společně.

Naším cílem je být vždy na Vaší straně, spolehlivý parťák, na kterého se můžete kdykoli obrátit. Mít v nápojích vše na jednom místě - jeden obchodní kontakt, objednávky i servis, ať potřebujete doplnění surovin nebo servis zapůjčeného zařízení. Jdete do toho s námi?

Potřebujete podávat džusy, kávu a čaj na snídaně, coffee breaky, rauty nebo konference? Od rodinného penzionu, přes kantýnu pro firemní zaměstnance až po luxusní pětihvězdičkový hotel, i Vy si jistě vyberete z pestré nabídky zařízení na podávání nápojů ve Vašem stylu. Designové karafy, snídaňové zásobníky a vířiče až po postmixové systémy na podávání džusů. Plně automatické kávovary nebo klasické pákovky s mlýnkem na lahodnou kávu. Samovary na horkou vodu a dubové stojany jako doplňky k voňavým čajům. Napadá Vás ještě něco?

Kvalitu a spolehlivost nápojového servisu, který zajišťujeme pro HoReCa profíky v gastronomii, potvrzuje certifikát Garantovaný dodavatel, který jsme odbrželi jako ocenění od Asociace hotelů a restaurací České repbuliky. Náš nápojový servis zahrnuje vše od poradenství s výběrem džusů, kávy a čaje a vhodného zařízení pro konkrétní potřeby klienta až k možnosti bezplatného zapůjčení vybraného zařízení a jeho bezplatný servis po celou dobu spolupráce. Džusové postmixy na ovocné i zeleninové detox koncentráty, automatické kávovary na zrno i automaty na kávové koncentráty, zásobníky na horkou vodu a samovary. Možnost zapůjčení zdarma.