OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Džusový servis pro hotelové snídaně, restaurace a catering

Poctivé ovocné džusy a koncentráty - Dolanea

Poctivé 100% džusy a ovocné koncentráty

Jsme přesvědčeni, že i ovocné džusy a džusové koncentráty by se měly dělat poctivě – bez chemické konzervace, umělých aromat, barviv a umělých sladidel. Máme také dobrou zprávu pro všechny, kdo fandí domácím výrobkům – džusy Dolanea jsou vyráběny v České republice!

Od brazilského pomeranče přes české jablko, ananas z Keni, růžový grapefruit z Floridy až po směs tropického ovoce z celého světa – všechny tyto druhy nabízíme ve variantě PREMIUM, tedy se 100% ovocným podílem a bez přidaného cukru. Nabídku doplňují nektary z černého rybízu a višní pocházející především z ovoce pěstovaného v českých sadech.

Připravit poctivý džus z koncentrovaného džusu Dolanea není žádný problém. Džus snadno připravíte smícháním džusového koncentrátu s vodou v poměru 1+6 (skvěle se na to hodí originální bandasky, které klientům z oblasti gastronomie dáváme zdarma) nebo v postmixovém systému, kde příprava probíhá zcela automaticky. Speciálně pro postmixové systémy je určeno balení bag-in-box, ze kterého připravíte 35 litrů džusu.

Džus dolanea snadno připravíte smícháním s vodou v poměru 1+6

Pro domácí pití kvalitních džusů jsou k mání koncentrované džusy Dolanea (dříve pod značkou Sandi) ve vybraných farmářských obchodech, obchodech se zdravou výživou a lékárnách. Zde pro Vás nabízíme výhradně džusy z domácího ovoce - jablek, černého rybízu a višní – a to pouze ve skleněných láhvích o objemu 720 ml.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.