OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Džusový servis pro hotelové snídaně, restaurace a catering

O nás

S profesionalitou a tradicí již od roku 1997 se specializujeme na podávání poctivých 100% přírodních ovocných džusů v gastronomii. Jsme ryze česká firma a dodáváme výhradně české výrobky – koncentrované ovocné džusy s vlastní registrovanou ochrannou známkou Dolanea®.

Naším džusovým servisem pomáháme klientům s podáváním ovocných džusů během hotelových snídaní, rautů, banketů a coffee breaků. Rodinný penzion, individuální wellness hotel, lázeňský dům, řetězcová čtyřhvězda nebo luxusní pětihvězdičkový hotel? Pro každého máme řešení šité na míru.

V rámci džusového servisu se můžete spolehnout na bezplatné zapůjčení výčepního zařízení – nabízíme širokou škálu od džbánů přes snídaňové zásobníky a vířiče až po postmixové systémy – a bezplatný technický servis po celou dobu spolupráce. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zařízení vhodného právě pro Vás.

Naše zkušenosti, reference klientů a vysokou úroveň našich služeb pro gastronomii potvrzuje certifikát Garantovaný dodavatel, který jsme obdrželi od Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Certifikát - garantovaný dodavatel dolanea

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, jsme Vám vždy plně k dispozici. Těšíme se, že i Vás budeme moci přesvědčit o kvalitách a výhodách naší spolupráce.

 

Váš tým DOLANEA s.r.o.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.